Vindt u vakmensen in de sloop ook belangrijk? Doe mee met de MBO opleiding Slopen!
De Stichting Vakopleidingen Sloopbedrijf zet zich al enkele jaren in voor een MBO Slopen. Op dit moment loopt in twee plaatsen in Nederland de MBO opleiding Slopen: In
Hoogeveen op het Alfa College en in
Heerhugowaard op het Regio College. In het schooljaar 2018/ 2019 willen het Alfa College en het Regio College deze opleiding een vervolg geven. Ook streven we ernaar om in andere regio’s de MBO opleiding Slopen op te starten. Uiteraard is het belangrijk dat we voldoende enthousiaste kandidaten vinden om de klassen ook volgend jaar weer goed te vullen. Daarom organiseert Stichting Vakopleidingen Sloopbedrijf op
donderdagmiddag 24 mei (12.30 - 14.30, Regio College Heerhugowaard) en
vrijdagmiddag 25 mei (13.00 -16.00 Alfa College Hoogeveen) een informatiebijeenkomst die geheel in het teken staat van de MBO opleiding Slopen. Deze bijeenkomst is bedoeld voor (toekomstige) leerlingen, bedrijven en andere geïnteresseerden en vindt plaats bij de betrokken ROC’s.
Daarnaast doen we een beroep op alle sloopbedrijven:
Heeft u mogelijke kandidaten voor de MBO opleiding Slopen, of zoekt u juist nieuwe werknemers die binnen uw bedrijf als BBL-er aan de slag kunnen? Laat het ons weten! Via deze interessepeiling willen we erachter komen wat het potentieel is in de verschillende regio’s. We stellen het dus zeer op prijs als u onderstaande vragen wilt beantwoorden.
Onze vragen aan u
We waarderen het zeer als u onderstaande vragen wilt beantwoorden. Het invullen van de vragen kost u hooguit een minuut.
Wie bent u? Vul hieronder alstublieft uw contactgegevens in: